قسمت های هتل

اتاق ها 

رستوران فیروزه 

رستوران اسپاتنا 

رستوران مهتاب 

باغ ایرانی

کافی شاپ 

سالن چندمنظوره شیخ بهایی

آمفی تئاتر میرداماد

سالن رزیتا و آنیتا

سایت های مرتبط

رستوران فیروزه هتل مجلل چهارباغ اصفهان

یک رستوران متفاوت در قلب هتل چهارباغ اصفهان!

رستوران فیروزه هتل مجلل چهارباغ اصفهان در نیم طبقه هتل قرار گرفته است.این رستوران محلی برای سرو غذاهای بین المللی و فرنگی است.رستوران فیروزه هتل چهارباغ یکی از لوکس ترین رستوران هایی است که می توانید لحظات طلایی خود را درکنار خانواده دوستان هنگام غذا خوردن درآن تجربه کنید. این رستوران با ظرفیت ۱۷۰ نفری محلی است که در آن سه وعده غذایی صبحانه، نهار، شام سرو می شود.

رستوران فیروزه هتل چهارباغ با معماری مدرن، آماده پذیرایی از شما مهمانان عزیز است. بوفه صبحانه لذت بخش رستوران فیروزه هتل چهارباغ شروع کننده یک صبح دل انگیز و پر انرژی برای شما مهمانان هتل و همچنین عموم افرادی است که می خواهند تجربه یک صبحانه دلچسب را تجربه کنند.

وعده نهار و شام این رستوران با انواع غذاهای بین المللی آماده ارائه بهترین کیفیت موجود غذایی است. شما با حضور در رستوران فیروزه هتل چهارباغ می توانید طعم لذت بخش، یک غذای جدید را تجربه کنید.

در رستوران فیروزه هتل مجلل چهارباغ انواع غذاها بین المللی از جمله :  انواع سوپ، سالاد ، پیش غذا، انواع پیتزا، پاستا، برگر، استیک، ماهی، میگو و… سرو می شود.

ساعت کاری رستوران فیروزه هتل مجلل چهارباغ اصفهان برای  صبحانه از ساعت ۰۷:۰۰ الی ۱۰:۰۰ ناهار از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۵:۳۰ و وعده شام از ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۲:۳۰ است.

آیا امکان استفاده از رستوران برای عموم مردم است؟

بله، رستوران فیروزه هتل مجلل چهارباغ اصفهان آماده ارائه خدمات و سرو غذا برای عموم مردم است.

ظرفیت رستوران های هتل چقدر است ؟

هم رستوران اسپاتنا ۱۷۰ نفر و هم رستوران فیروزه ۱۷۰ نفر ظرفیت سالن دارند. که در مجموع ظرفیت این دو رستوران ۳۴۰ نفر می باشد.

تفاوت رستوران فیروزه و رستوران اسپاتنا چیست؟

در رستوران اسپاتنا معماری سنتی جلوه خاصی به فضا داده است، نقاشی آثار تاریخی اصفهان نیز از ویژگی های اصلی این رستوران است. همچنین در این رستوران غذاهای ایرانی سرو میشود.

رستوران فیروزه هتل مجلل چهارباغ اصفهان در نیم طبقه قرار گرفته و داری فضای مدرن و امروزی است. وعده صبحانه و همچنین غذاهای بین المللی در این رستوران سرو می شود.

آیا امکان استفاده از بوفه صبحانه برای عموم مردم است؟

بله، بوفه صبحانه برای عموم مردم نیز قابل استفاده است.