قسمت های هتل

اتاق ها 

رستوران فیروزه 

رستوران اسپاتنا 

رستوران مهتاب 

باغ ایرانی

کافی شاپ 

سالن چندمنظوره شیخ بهایی

آمفی تئاتر میرداماد

سالن رزیتا و آنیتا

سایت های مرتبط

رستوران اسپاتنا هتل مجلل چهارباغ اصفهان

هتل مجلل چهارباغ اصفهان محل مناسبی برای سِرو غذا برای میهمانان هتل و عموم مردم است .

چه به دنبال غذاهای چشم نواز و اصیل ایرانی باشید و چه بخواهید غذاهای متفاوت بین‌المللی میل کنید، هتل چهارباغ اصفهان بهترین گزینه خواهد بود. هتل مجلل چهارباغ دارای دو رستوران اصلی است، رستوران اسپاتنا هتل مجلل چهارباغ محلی است برای سرو غذای ایرانی و رستوران فیروزه هتل چهارباغ به طبخ و ارائه غذای فرنگی می پردازد.

رستوران اسپاتنا هتل چهارباغ اصفهان در طبقه همکف هتل چهارباغ قرار گرفته و چشم اندازآن به سمت لابی هتل است. کیفیت غذا و خدمات رسانی در سطح بالا و مناسبی ارائه می گردد.

معماری منحصر به فرد رستوران اسپاتنا هتل مجلل چهارباغ اصفهان ، تلفیقی از هنر سنتی و مدرن است. میز و صندلی مناسب، نقاشی هایی از مناطق دیدنی اصفهان و … از جمله ویژگی های رستوران اسپاتنا هتل مجلل چهارباغ است که توانسته محیطی لذت بخش را برای پذیرایی از شما مهمانان هتل فراهم کند.

در رستوران اسپاتنا هتل مجلل چهارباغ انواع غذاها ایرانی از جمله :  کباب ها، خورشت ها ، بریان اصفهان، خورشت ماست اصفهان ، انواع سالاد و پیش غذا سرو می شود.

ظرفیت ۱۷۰ نفری رستوران اسپاتنا هتل موجب شده که فضای مناسبی برای خانواده های پر جمعیت نیز فراهم باشد تا با نشاط و احساس بهتری، غذای خود را میل کنید. 

ساعت کاری رستوران اسپاتنا هتل مجلل چهارباغ اصفهان برای ناهار از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۵:۳۰ و وعده شام از ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۲:۳۰ است.

آیا امکان استفاده از رستوران برای عموم مردم است؟

بله، رستوران های هتل مجلل چهارباغ اصفهان آماده ارائه خدمات و سرو غذا برای عموم مردم است.

ظرفیت رستوران های هتل چقدر است ؟

هم رستوران اسپاتنا ۱۷۰ نفر و هم رستوران فیروزه ۱۷۰ نفر ظرفیت سالن دارند. که در مجموع ظرفیت این دو رستوران ۳۴۰ نفر می باشد.

تفاوت رستوران فیروزه و رستوران اسپاتنا چیست؟

در رستوران اسپاتنا معماری سنتی جلوه خاصی به فضا داده است، نقاشی آثار تاریخی اصفهان نیز از ویژگی های اصلی این رستوران است. همچنین در این رستوران غذاهای ایرانی سرو میشود.

رستوران فیروزه هتل مجلل چهارباغ اصفهان در نیم طبقه قرار گرفته و داری فضای مدرن و امروزی است. وعده صبحانه و همچنین غذاهای بین المللی در این رستوران سرو می شود.