قسمت های هتل

اتاق ها 

رستوران فیروزه 

رستوران اسپاتنا 

رستوران مهتاب 

باغ ایرانی

کافی شاپ 

سالن چندمنظوره شیخ بهایی

آمفی تئاتر میرداماد

سالن رزیتا و آنیتا

سایت های مرتبط

یکی از بهترین گزینه‌ها برای برگزاری مراسمات در هتل در شهر زیبای اصفهان، قطعا سالن آنیتا و رزیتا هتل مجلل چهارباغ می باشد.نقاشی‌های زیبا، کار هنرمندان برجسته، جلوه ای خاص به این سالن بخشیده و در مهد هنر ایران، سالن آنیتا و رزیتا هتل مجلل چهارباغ اصفهان، جلوه ای است از هنرنمائی هنرمندان که هر نظر و سلیقه ای را به خود جلب می کند.

  • Rosita and Anita salons
  • Rosita and Anita salons

سالن آنیتا با متراژ مناسب خود با مساحت ۴۳۸ متر(طول۹۰/۲۱ و عرض۲۰متر)، قابلیت برگزاری انواع مراسم از قبیل سمینار با چیدمان۴۰۰ نفر به صورت سینمائی و یا چیدمان ضیافتی به ظرفیت ۲۵۰ نفر را دارا می باشد.

برگزاری رویدادهای علمی، فرهنگی و هنری به آسانی در این سالن قابل اجرا می باشد و برگ زرینی است جهت حفظ آبروی شهر اصفهان جهت برگزاری بهترین و مهم ترین رویدادها.

سالن آنیتا هتل مجلل چهارباغ مسطح بوده ولی امکان گذاشتن سن متحرک را دارد، همچنین جهت برگزاری نمایشگاه با غرفه بندی در خور سالن، امکانات خوبی را به میهمانان عزیز می دهد، مخصوصاً سمینار هایی که نیازمند فضای مناسب جهت برگزاری نمایشگاه می باشند.

سالن آنیتا هتل مجلل چهارباغ اصفهان در مجاورت سالن رزیتا قرار گرفته که جهت ضیافت های خانوادگی و یا مراسم ازدواج می تواند دو گزینه مناسب با تفکیک میهمانان محترم باشد.

سالن رزیتا هتل مجلل چهارباغ که در مجاورت سالن آنیتا هتل قرار گرفته، جهت برگزاری جشن های ازدواج با جایگاه زیبا و اختصاصی عروس و داماد و نور پردازی حرفه ای پیش بینی گردیده است.نقاشی های زیبا و هنرمندانه  این سالن به مانند یک مجموعه  هنری، چشم ها را به سمت خود خیره می کند.

مساحت این سالن ۴۴۰متر(طول ۳۰/۳۱ و عرض۳۰/۱۴متر) می باشد.اتاق تعویض لباس با کمد های قفل دار از امکانات این سالن زیبا جهت مراسم خانوادگی بانوان با ظرفیت۲۵۰نفر می باشد.

این سالن همانند سالن آنیتا، به صورت چند منظوره و با توجه به نیاز میهمانان محترم، مورد استفاده قرار می گیرد.ابعاد و طراحی سالن رزیتا هتل مجلل چهارباغ به گونه ای است که امکان چیدمان سینمائی، نمایشگاهی با موازین مورد نظر هتل و کارگاهی را به میهمانان محترم ارائه می دهد.