قسمت های هتل

اتاق ها 

رستوران فیروزه 

رستوران اسپاتنا 

رستوران مهتاب 

باغ ایرانی

کافی شاپ 

سالن چندمنظوره شیخ بهایی

آمفی تئاتر میرداماد

سالن رزیتا و آنیتا

سایت های مرتبط

نشان استاندارد بین المللی GPM، از سوی این سازمان جهانی به هتل مجلل چهارباغ تعلق گرفت. سازمان مدیریت پروژه‌ی سبز، پایداری و بازسازی زمین پاک، این مادر هستی، را از طریق روشها و استانداردهای مورد نظر خویش به عهده دارد.

در یازدهم سپتامبر ۲۰۲۳، وزیر گردشگری مالزی، این نشان ارزشمند را به نماینده‌ی هیأت مدیره هتل مجلل چهارباغ اعطا کرد.

در ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۲، آیین رونمایی از جایزه جهانی “GPM” با حضور جمعی از مدیران و مقامات استان، هیأت مدیره‌ی هتل مجلل چهارباغ و همچنین حضور آنلاین دبیر جشنواره جهانی GPM مالزی در سالن اجتماعات هتل مجلل چهارباغ برگزار شد و طی مراسمی با شکوه به مهندس مرتضی ملااحمدی رئیس هیأت مدیره‌ی گروه هتل های مجلل چهارباغ اصفهان اعطا گردید.

مدیر عامل گروه هتل های چهارباغ، در ادامه به بیان اقدامات صورت گرفته و اهتمام مدیریت هتل در حفاظت همه جانبه از محیط زیست و هوشمندسازی خدمات و انرژی پرداخت.

دکتر مجتبی ملااحمدی به توسعه پایدار و حرکت به سمت اقتصاد سبز تاکید کرد و گردشگری و هتلداری را از جمله صنایع پاک برشمرد.

دکتر مجتبی ملااحمدی رویکرد نوآورانه‌ی اقتصاد سبز را در سازگار کردن اقتصاد با الزامات زیست محیطی، توسعه رفاه و برابری اجتماعی، کاهش خطرات زیست محیطی و کمبودهای اکولوژیکی مؤثر خواند.

دکتر ملااحمدی، موقعیت جغرافیایی هتل مجلل چهارباغ و همخوانی این سازه با میراث فرهنگی کشور را از جمله امتیازات سومین هتل پنج ستاره شهر گنبدهای فیروزه ای دانست.

دکتر هادی شهپر، عضو کمیسیون بین المللی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و رئیس شورای ایران در اتاق بازرگانی بین المللی مالزی، ضمن تبریک برای دریافت این نشان بین المللی، بر اهمیت مدیریت منابع انرژی و حفاظت از محیط زیست در کسب و کارهای اقتصادی تأکید کرد.

شهپر در ادامه گفت: هتل مجلل چهارباغ، نخستین هتل پنج ستاره‌ی ایران است که موفق به کسب این نشان پرافتخار گردیده است.

دکتر نور سایداتول اکمل مازلان، رئیس انجمن کسب وکارهای پایدار مالزی و دبیر جشنواره جهانی GPM مالزی که از طریق وبینار در این نشست شرکت کرده بود، با تشریح روند انتخابات برگزیدگان این نشان جهانی، به بیان اقدامات شاخص هتل مجلل چهارباغ اشاره کرد و گفت : این هتل علاوه بر اجرای شاخصهای پایداری، در محور تاریخی تأسی از میراث تاریخی و فرهنگی کشور، اقدامات قابل ملاحظه ای انجام داده است؛ به گونه‌ای که می توان هتل مجلل چهارباغ را یک ” هتل موزه” دانست.

در ادامه این نشست، آقایان نمکی زاده رئیس اتاق اصناف اصفهان و بیگی رئیس اتحادیه هتلداران استان اصفهان، ضمن تبریک این موفقیت، دریافت این نشان ارزشمند را به مردم دیار نصف جهان، گردشگران، مدیریت و کارکنان هتل تبریک گفتند.

ناگفته پیداست، جایزه جهانی GPM هر ساله توسط این سازمان جهانی در مالزی برگزار می گردد که امسال برای اولین بار این نشان به یک هتل ایرانی تعلق گرفته است.