قسمت های هتل

اتاق ها 

رستوران فیروزه 

رستوران اسپاتنا 

رستوران مهتاب 

باغ ایرانی

کافی شاپ 

سالن چندمنظوره شیخ بهایی

آمفی تئاتر میرداماد

سالن رزیتا و آنیتا

سایت های مرتبط

ورود تیم فوتبال الهلال به اصفهان و اقامت در هتل مجلل چهارباغ اصفهان

تیم فوتبال الهلال، باشگاه محبوب عربستان، در روز ۲۴ بهمن ماه به منظور بازی با تیم سپاهان و شرکت در مرحله ۱/۸ نهایی لیگ قهرمانان آسیا، وارد اصفهان خواهد شد. این ستاره‌های فوتبال علاوه بر حضور در زمین بازی، اقامت خود را در یکی از مجلل‌ترین هتل‌های اصفهان، هتل چهارباغ، برگزینده‌اند. این تجربه‌ی خاص و مهم، به تاریخ ورزش و گردشگری اصفهان افتخار خواهد آورد. تیم الهلال روز سه شنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ تحت تدابیر امنیتی از فرودگاه اصفهان به هتل چهارباغ اصفهان هدایت می شوند.

طبق نتایج قرعه‌کشی، سپاهان باید در مقابل تیم الهلال عربستان قرار بگیرد. بازی دور رفت این دیدار در تاریخ ۲۳ تا ۲۵ بهمن و بازی دور برگشت در تاریخ ۳۰ بهمن تا ۲ اسفند برگزار خواهد شد.

سپاهان، تنها نماینده ایران در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا برای فصل جاری، در این مرحله به رقابت با الهلال عربستان خواهد پرداخت. تیم‌ها در دو دیدار رفت‌وبرگشت، سعی در صعود به مرحله بعدی و ادامه مسیر قهرمانی خود خواهند داشت.

الهلال، تیم محبوب عربستان، در تقابل با تیم‌های ایرانی در فصل ۲۰۲۲، در مسیر قهرمانی پیش رفت و موفق شد تیم فولاد ایران را در تک‌بازی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه یک بر صفر شکست دهد و در نهایت عنوان قهرمانی را به دست آورد.

تاریخچه تقابل بین تیم‌های ایران و الهلال نیز با این دیدار جدید ادامه خواهد یافت. در ۴۶ دیدار گذشته بین این دو تیم، ۱۵ بار با پیروزی تیم‌های ایرانی و ۱۹ بار با پیروزی الهلال به پایان رسیده‌اند. استقلال با چهار پیروزی بیشترین برد را در بین تیم‌های ایرانی دارد و با چهار شکست به‌همراه پرسپولیس بیشترین شکست را هم در برابر الهلال تجربه کرده است.

سپاهان نیز در چهار دیدار قبلی با الهلال در لیگ قهرمانان آسیا نسبتاً عملکرد موفقی داشته و دو بار پیروز، یک بار تساوی و یک بار شکست به‌دست آورده است. این تیم شش گل به الهلال زده و پنج گل نیز از این تیم دریافت کرده تا مجموعاً ۵۸ درصد پیروزی مقابل کهکشانی‌ها را به‌دست آورده باشد.

تاریخچه تقابل این دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا به سال ۲۰۱۱ برمی‌گردد که سپاهان در بازی رفت مرحله گروهی با نتیجه دو بر یک موفق به شکست دادن الهلال شد. این تاریخچه بازی‌ها نشان‌دهنده رقابت جذاب و پرسرزمینی میان این دو تیم است که هواداران فوتبال به شکل بی‌پایان منتظر دیدارهای جدید بین آنها هستند.

گفتنی است، تیم فوتبال سپاهان در تاریخ رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تاکنون ۳۰ بار در برابر رقبایی از کشور عربستان قرار گرفته است. در این دیدارها ۱۱ بار به پیروزی، ۱۳ بار شکست و ۶ بار تساوی را تجربه کرده و به مجموع ۳۱ گل به ثمر رسانده و ۴۹ بار دروازه‌اش مقابل رقبای سعودی باز شده است.

تیم‌های فوتبال سپاهان و الهلال در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا تاکنون هیچ‌گاه به یکدیگر در چارچوب این رقابت‌ها نپیوسته‌ان

در روزهایی که الهلال به عنوان مهمان اصفهان باشد، انتظار می‌رود که این رویداد به عنوان یکی از لحظات بی‌بدیل در تاریخ ورزش و گردشگری این شهر به یاد ماندنی شود. این تبادل فرهنگی و ورزشی، نه تنها بازی فوتبال را به تبدیل به یک رخداد بین‌المللی می‌کند بلکه احتمالاً بر تعاملات مثبت بین کشورها و مردمان آنها تأثیرگذار خواهد بود.

این سفر به عنوان یک فرصت برای تبادل تجربیات و ایجاد ارتباطات فرهنگی و ورزشی در میان تیم‌ها، بیش از یک رقابت ورزشی به حساب می‌آید. امیدواریم که این اتفاقات، باعث بهبود روابط دوجانبه بین کشورها و تقویت موقعیت ورزش ایران در سطح بین‌المللی گردد.