قسمت های هتل

اتاق ها 

رستوران فیروزه 

رستوران اسپاتنا 

رستوران مهتاب 

باغ ایرانی

کافی شاپ 

سالن چندمنظوره شیخ بهایی

آمفی تئاتر میرداماد

سالن رزیتا و آنیتا

سایت های مرتبط

اقامت تیم فوتبال الهلال در هتل مجلل چهارباغ اصفهان

  |   رویدادها

ورود تیم فوتبال الهلال به هتل مجلل چهارباغ اصفهان

شب گذشته، سه شنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ تیم الهلال عربستان برای بازی یک هشتم نهایی جام باشگاه های آسیا وارد فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان شدند. کاروان تیم فوتبال الهلال شامگاه سه‌شنبه وارد اصفهان شد تا خود را برای دیدار با تیم سپاهان آماده کند.

این دیدار که پنج‌شنبه ۲۶ بهمن ماه ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان بین دو تیم فوتبال سپاهان و الهلال عربستان برگزار خواهد شد یکی از دیدارهای حساس یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا  می باشد.

تیم الهلال عربستان با ورود به اصفهان مورد استقبال مسئولین مربوطه قرار گرفت و سپس تحت تدابیر امنیتی به محل اسکان خود یعنی هتل مجلل چهارباغ راهنمایی شد. «الکساندر میتروویچ»، «روبن نوس»، «سرگی میلینکوویچ ساویچ»، «مالکوم» و «یاسین بونو»، ۵ بازیکن خارجی الهلال هستند که این تیم را در این دیدار همراهی خواهند کرد.

پیش از ورود تیم الهلال، سفیر عربستان در کشور ایران نیز وارد هتل مجلل چهارباغ اصفهان شد تا طی مراسمی از این تیم استقبال کند. فضای پیرامون هتل با حفظ امنیت توسط تیم حفاظت هتل، یگان ویژه، راهنمایی و رانندگی و همچنین نیروی انتظامی، از جمعیت طرفدار فوتبال که برای استقبال از تیم الهلال آماده بودند، پر‌شور شده بود.

تیم الهلال پس از استقبال مسئولین هتل مستقیم به محل اسکان خود در هتل مجلل چهارباغ راهنمایی شدند تا برای دیدار پنجشنبه مقابل سپاهان راهی نقش جهان شوند.